Zondag Dames 2: eerste competitiedag van 2019

Geplaatst op:

Zondag 31 maart waren de dames van het team Zondag Dames 2 te gast bij de Heemskerkse Golfclub. Gastvrij ontvangst met koffie en heerlijke krentenwegge. De tegenstander was Houtrak. Nog koud buiten, maar al een mooi zonnetje over de brede fairways togen we vol goede moed naar de tee box van hole 1. De handicaps van onze tegenstanders waren beduidend lager dan van ons team. We hebben goed gespeeld, een aantal partijen nipt verloren, maar echt veel was er voor ons niet te halen. Wil een keeper bij de voetbal graag de 0 behouden, wij zijn heel blij dat Anky ons heeft verlost van de 0, door de overwinning in haar single. Chapeau Anky! De lunch en diner was goed verzorgd en de kennismaking met de andere teams verliep heel gemoedelijk.

Volgende week zijn we gastvrouw en daarna mogen we naar Den Helder!